מנהל האתר: | עודכן ב: 22/09/2014
מה חדש | סיקור משחקים | גלרית תמונות | צוות המועדון
 
בדיקות רפואיות!
במסגרת ההכנות לעונה הבאה יערכו בדיקות רפואיות בתאריכים 22/6/14 ו- 25/6/14
לבדיקות יש להגיע עם כל הטפסים מלאים . לשים לב לחתימות ההורים במקומות המתאימים .
העלות היא 350 ₪ והיא כוללת גם את הבדיקות, הביטוח והרישום באיגוד הכדורסל.
את ההמחאות יש לרשום לפקודת "העמותה לתרבות הפנאי"
שחקנים שלא הסדירו את תשלומי הליגה עבור העונה הנוכחית לא יוכלו לעבור בדיקה.
הבדיקות הרפואיות יתקיימו ב-"מכון אחד" ברח' ירושלים 28 (ליד אמבולנס).
בתאריך 22.6.14 יום א' הקבוצות נבדקות לפי הפרוט הבא:
נערים ט' – יונתן – 16:00-16:30
נערים ט' לאומית– רן – 16:30-17:00
קט סל א- רן – 17:00-17:30
קט סל א- אריאל – אופק חמו– 17:30-18:00
ילדים ח' – אריאל– 18:00-18:30
קט סל א – לירן- 18:30-19:00
ילדים ז' – לירון – 19:00-19:45 – בדיקת מאמץ (מלבד דור מלכה)
ילדים ז' –אופק (+אשכנזי) 19:45-20:30 בדיקת מאמץ (מלבד יובל פוקס)
בתאריך 25.6.2014 יום ד' הקבוצות נבדקות לפי הפרוט הבא:
ילדים לאומית – יובל - 16:00-16:30
נערים י' – (צורי)– 17:00-17:30
נערים לאומית י' - אבירם – 17:30-18:00
נוער מחוזית – אבירם - 18:30-18:30
נוער ארצית- טל – 18:30-19:00
נערים ט - יונתן - 19:00-19:30
ילדות – עומר – 19:30-19:45
נערים ארצית – אשכנזי – 19:45

בברכה
ההנהלה והצוות המקצועי.
נוצר בתאריך: 18/06/2014 | פתח כתבה
סיכום עונת 2013/14 חלק 2
בשבוע שעבר סיכמנו את העונה של הקבוצות הבוגרות שלנו. הפעם הגיע תורם של דור העתיד שלנו, קבוצות הילדים ז' וקבוצות הקטסל.
המועדון יחגוג ביום ראשון את סיום העונה במסיבת סיום מיוחדת, ביער חדרה, כאשר חברת אתגרים "תאתגר" את השחקנים במשימות מיוחדות. כמובן שהילדים יהנו מדוכני אוכל ויקנחו בטקס הענקת הגביעים המסורתי

ילדים ז' של אבירם שפיץ מסיימים את העונה במקום החמישי בטבלה. הקבוצה (שרוב השחקנים הבולטים כיום בשכבה, משחקים בילדים לאומית), שמה לעצמה מטרה להמשיך ולקדם את השחקנים על מנת שיוכלו בהמשך להתאים לקבוצות הבכירות. הקבוצה התאפיינה בשימת דגש על המשחק הקבוצתי, על הגנה אגרסיבית ויציאה מהירה להתקפה. הקבוצה עמדה בכל המטרות ומספר שחקנים עברו ויעברו בעונה הקרובה לקבוצה הבכירה במחזור זה. שאר השחקנים שאף להם כישרון לא מועט (שכבה מוכשרת כבר אמרנו...?), יתאחדו עם קבוצת הילדים של רן, וישחקו בעונה הבאה בילדים ח' מחוזית, תחת שרביטו של המאמן אריאל לפידות, שעושה COME BACK וחוזר לאמן במועדון. מטרת הקבוצה בעונה הבאה תהייה לעלות לליגה הלאומית. בהצלחה!

ילדים ז' של רן הרוניאן, מסיימים את העונה במקום השביעי בטבלה. מטרת הקבוצה היתה אף היא, לקדם שחקנים לילדים לאומית בעונה הבאה, ואכן, שני שחקנים של הקבוצה עוברים לקבוצה זו. שאפו!!!
למרות חסרונות מקצועיים בקבוצה, באף משחק השחקנים לא הרימו ידיים ואף השיגו מספר נצחונות מרשימים, אחד מהם ב"דרבי" מול חבריהם מהקבוצה השנייה. בעונה הבאה הילדים יתאחדו לקבוצה אחת עם הילדים של אבירם וייצרו קבוצה אחת חזקה!

קטסל ו' של חיים אשכנזי סיימו את הליגה במקום השלישי והציגו לראווה קבוצה נמרצת, אגרסיבית, שעלתה לכל משחק במטרה לנצח. שחקני הקבוצה התקדמו מאוד העונה ומגיעים מוכנים למעבר "לליגה של הגדולים", ליגת ילדים ז'! בהצלחה. את הקבוצה ניהלה למופת, גלית שלימק, שנתנה את הנשמה עבור הילדים.

קטסל ו' של אופק בוגדנובסקי סיימו את הליגה במקום הששי, לאחר שהפגינו יכולת גבוהה במשחקיהם, כאשר מספר גדול של שחקנים בקבוצה, אמורים להוביל בהמשך את המועדון להשגים. את הקבוצה ניהל גיל ינקו, שעשה הכל על מנת שהילדים יחזרו מחוייכים לביתהם, גם אחרי משחקים פחות טובים.

קטסל ו' של המאמן לירון נויימן סיימו את העונה במקום השביעי. הקבוצה ביצעה שיפור גדול מאוד לעומת העונה החולפת, כאשר השחקנים התגבשו להיות "קבוצה" והחלו להראות את הכשרון שיש להם ברגליים ובידיים. את הקבוצה ניהלה בצורה מופתית, מריאלה מרום, שהיתה כמו אמא שנייה לילדים.

מחזור זה של כתות ו' נחשב למחזור מוכשר ביותר בעל כמות גדולה של ילדים מוכשרים. בעונה הבאה השחקנים יתאגדו בשתי קבוצות בלבד, באותה רמה פחות או יותר, על מנת שמספר גדול של שחקנים, ככל האפשר, ימשיך לאחר מכן לקבוצות הבכירות של המועדון.

קבוצות הקטסל ה' של המאמנים, רן הרוניאן, לירן בן כליפא ואופק חמו סיימו את העונה הראשונה של הילדים בליגה. השחקנים בשלושת הקבוצות התקדמו בצורה יפה ועשו את המעבר המתבקש במחוייבות, בין בית הספר לכדורסל לבין הליגה.

נתראה בעונה הבאה.....
נוצר בתאריך: 05/06/2014 | פתח כתבה
סיכום עונת 2013/14 חלק 1
קבוצות המועדון סיימו את משחקיהן לעונה זו, וזה זמן מצויין לסיכומים, מצטיינים ומבט אל העתיד
בוגרים ארצית בניצוחו של המאמן יוסי שוורץ סיימה את העונה במקום השלישי המכובד. הקבוצה החדרתית מצליחה שנה אחר שנה לסיים בצמרת הטבלה, למרות תקציב מהנמוכים בליגה, וזאת בזכות ניהול נכון ושפוי, ובניית הקבוצה על שחקנים חדרתים ושחקנים שמשחקים מספר עונות במועדון ומחוייבים אליו. כרגע לא ניתן להגיד איזו קבוצה נראה בעונה הבאה, אם בכלל, עקב בעיות תקציב שעומדות כרגע על הפרק, וללא תמיכה של העירייה, נראה כנראה שוב קבוצה צעירה שתתן הכל, תוציא מים מהסלע, אך ללא יומרות של עליית ליגה. חבל, לחדרה מגיע קבוצה לפחות בליגה הלאומית.

בוגרים ליגה ב', "ותיקי חדרה", המורכבת משחקני עבר של המועדון בגילאי 30+ ו 40+, ממשיכה להביא כבוד למועדון ולעיר. לאחר שבעונה החולפת עלתה הקבוצה ליגה, אך החליטה לוותר על העלייה, העונה הקבוצה שוב התמודדה בצמרת, ופספסה בהפרשי סלים פנימיים אליפות נוספת, אותה לקחה עירוני נתניה שהיתה מורכבת משחקנים הצעירים מהחדרתים ב 10-15 שנים. הקבוצה מהווה דוגמא לאהבת הכדורסל הישנה, כאשר השחקנים היו באים מהאהבה למשחק ונותנים את הכל על המגרש.

נוער לאומית של המאמן אבירם שפיץ סיימו את העונה בצורה מעוררת תקווה, כאשר השחקנים הוכיחו לעצמם שהם מתאימים לרמה הזו, ובעונה הבאה הקבוצה תנסה לשפר מיקום לעומת העונה הנוכחית, אם בליגה הלאומית ואם בארצית, כאשר השחקנים יהיו בי''ב. לקבוצה יצטרפו השחקנים המובילים של הנערים הלאומית ועבודת חיבור הקבוצה תעבור למאמן טל נימצן שיחליף את אבירם.

נוער ארצית של המאמן אופק בוגדנובסקי רשמו ירידת ליגה, אך הקבוצה שהיתה מורכבת ברובה משחקני י''א יתמודדו בעונה הבאה בליגה המחוזית תחת שרביטו של המאמן אבירם, וינסו לעלות חזרה לליגה הארצית.

נערים לאומית של המאמן חיים אשכנזי ועוזרו רן הרוניאן מסיימים את העונה במקום השביעי. הקבוצה סיימה את הסיבוב השני במקום השני, לאחר מספר נצחונות רצופים. הקבוצה התאפיינה במשחק אגרסיבי ומהיר, שניצל את תכונות השחקנים עד תום. בעונה הבאה השחקנים המובילים של הקבוצה יעברו לשחק בקבוצת הנוער המובילה של המועדון.

נערים א' ארצית של המאמן צורי בוטביקה אמנם ירדה לליגה המחוזית, אך הקבוצה נאבקה עד המשחק האחרון והיו קרובים לבצע סנסציה , לאחר שהקבוצה נבנתה לליגה המחוזית בתחילת השנה. הקבוצה התאפיינה בהגנה קשוחה וחכמה והתקפה קבוצתית. הקבוצה תעבור לשחק בעונה הבאה בליגת הנוער מחוזית, ותורכב משחקני י''א שיצברו נסיון וחלקם יעבור לקבוצה הבכירה בסיום העונה. הקבוצה תאומן בעונה הבאה ע''י המאמן חיים אשכנזי.

נערים א' ארצית של המאמן טל נימצן ועוזרו לירון נויימן סיימה את העונה במקום השלישי בטבלה, ופספסה עלייה לליגה הלאומית עקב הפרשי סלים מהמקום השני. הקבוצה שהיתה מורכבת ברובה משחקני כיתה ט' (בליגה של י'), הציגה כדורסל אגרסיבי וקבוצתי, ללא "כוכב" אחד. השחקנים יעלו "כיתה" בעונה הבאה ועברו לשחק בנערים לאומית.

נערים ט' לאומית של המאמן צורי בוטביקה סיימה את העונה במקום הששי. הנערים שהיינם הקבוצה השנייה של המועדון בגילאים אלו, הציגו לאורך כל העונה כדורסל מהיר וקבוצתי, שהתבסס על משחק הגנה קשוח ללא פשרות. הקבוצה תעבור בעונה הבאה לשחק בליגה הארצית לנערים ותאומן ע''י חיים אשכנזי.

נערים ט' מחוזית של המאמן יונתן, המשיכה בהתקדמות הגדולה של הקבוצה. מטרת הקבוצה היתה לשפר שחקנים שיוכלו לעבור לקבוצה הבכירה יותר בעונה הבאה, ואכן, 4 שחקנים של הקבוצה יעברו לשחק בנערים ארצית בעונה הבאה. שאפו למאמן ולשחקנים.

קבוצת הילדים א' לאומית של לירון ועוזרו אסי כחלון, סיימו את העונה בטעם של עוד לאחר נצחון יפה על קבוצת הצמרת מזכרון. הקבוצה לא הצליחה לממש את הפוטנציאל הטמון בה, אך אין ספק שבהמשך, לא מעט שחקנים יגעו לקבוצות הבכירות של המועדון לאחר שישתפרו במספר תחומים. הקבוצה תאומן בעונה הבאה ע''י רן הרוניאן ותשחק בליגת נערים ט' לאומית.

הילדים לאומית של יובל צימרמן (כתות ז'), הינו סיפור יוצא דופן. עקב מחזור מוכשר של ילדים בכתה ז', הוחלט בתחילת העונה, שתורכב קבוצה אחת חזקה שתשחק כבר העונה בליגת ילדים לאומית של כיתות ח', על מנת להכין את השחקנים לרמות הגבוהות של הכדורסל. הקבוצה אמנם התקשתה העונה במשחקיה, אך אין ספק שהנסיון שצברו השחקנים ברמות אלו , יעזור מאוד לשחקנים בעונה הבאה ולאחריה. הציפיות ממחזור זה הם גבוהות וכך גם בהתאם ההשקעה בקבוצה.

ילדים ח' מחוזית של המאמן יונתן זאוברמן מסיימים את העונה במקום השלישי בטבלה. הקבוצה הציגה העונה משחקי כדורסל מהנים, תוך התבלטותם של מספר שחקנים מוכשרים בקבוצה שאף יעברו לשחק בעונה הבאה בקבוצת הנערים ט' לאומית.

בשבוע הבא, סיכום העונה של קבוצות הילדים ז' וקבוצות הקטסל של המועדון.
נוצר בתאריך: 26/05/2014 | פתח כתבה
זהו......הסתיימה לה עונת 2013/14
עונת 2013/14 הסתיימה השבוע בכל תרועה רמה. קבוצות המועדון הבכירות השיגו נצחונות יוקרתיים וסיימו את העונה בטעם של עוד, עם הפנים לעונה הבאה. חלק מהקבוצות אף החלו להתאמן על פי התכנונים לעונה הבאה בדגש על אימוני אתלטיקה ואימוני יכולת אישית.
המועדון יקיים את מסיבת הסיום שלו ב 8/6 בפעילות מיוחדת. פרטים בהמשך...


נוער לאומית של המאמן אבירם יכולים להתאכזב מכך שהעונה לא החלה עכשיו. לאחר שני נצחונות רצופים של הקבוצה, בבית על כפר סבא ובחוץ על הוד השרון, הגיע נצחון שלישי רצוף, הפעם בבית על בני הרצליה. שחקני הרצליה היו חייבים את הנצחון על מנת לשרוד בליגה, אך החדרתים לא התחשבו בכך, ובמשחק לחימה מעורר התפעלות, השאירו את הנצחון בחדרה והורידו את האורחים ליגה.

נערים לאומית של חיים ורן "מסרבים" להפסיד.... הקבוצה מסיימת את העונה בנצחון חוץ יוקרתי על השכנים מפרדס חנה, נצחון שקבע שחדרה תסיים במקום השביעי, כאשר אם היתה טבלה רק של הסיבוב השני, היו החדרתים מסיימים במקום השני. שאפו לחיים ורן.

ילדים לאומית של יובל נוחלים הפסד במשחקי הפלייאוף מול המארחים מבת חפר. החדרתים היו חזק בתמונת המשחק עד לדקות הסיום, אך שם יתרונם הפיזי של המארחים נתן את אותותיו.
נוצר בתאריך: 26/05/2014 | פתח כתבה
מסכמים עונה? כמעט...
עונת 2013/14 קרובה מאוד לסיומה כאשר רק לקבוצות הנוער והנערים נשארו מספר משחקים.
תוצאת השבוע שייכת לקבוצת הנוער לאומית שמשיגה נצחון גדול באולם "מכבי" על קבוצת הפועל כפר סבא


נוער לאומית של המאמן אבירם משיגים בשעה טובה ומוצלחת את נצחונם הראשון העונה, ולא סתם נצחון, אלה תבוסה שהנחילו לאורחים מכפר סבא. בשבועות האחרונים "הכתובת היתה על הקיר", כאשר החדרתים היו קרובים מספר פעמים לנצחון המיוחל אך פספסו בדקות הסיום. הפעם החדרתים שלטו למן הפתיחה ורק הגדילו את ההפרש עד לסיום. כמו שנאמר... טוב מאוחר מאשר אף פעם לא!

נערים לאומית של חיים ורן היו שמחים אם העונה היתה מתחילה רק עכשיו. בשבועות האחרונים הקבוצה נראית בלתי ניתנת להכנעה, כאשר בשבוע האחרון גברה הקבוצה על עמק חפר והשיגה נצחון יוקרתי בהרצליה.

נערים ארצית של צורי אמנם יירדו ליגה בסיום העונה אך בראש מורם. הקבוצה השיגה נצחון ביתי משכנע על רעננה ורק הפרש סלים מנע מהקבוצה עונה נוספת בליגה הארצית.

נערים ארצית (כתות ט') של טל ולירון מסיימים את משחקי הבית לעונה זו בנצחון מרשים על האורחים מקדימה / צורן ( 65:89 ) ומבטיחים את המקום השלישי בליגה. במשחקם האחרון לעונה גברו החדרתים בצורה משכנעת "בדרבי" השרון על השכנים מנתניה 78:58. הקבוצה תשחק בעונה הבאה בליגה הלאומית לנערים ותנסה להגיע למשחקי הפלייאוף על אליפות המדינה.

ילדים לאומית של יובל פתחו את משחקי ההישרדות בהפסד ביתי לאורחים מביאליק. הקבוצה החדרתית (שמורכבת משחקני כתה ז' בלבד), נתקלה ביריב פיזי מאוד שהקשה מאוד על החדרתים הצעירים.

קטסל ה' של לירן בן כליפא משיגים נצחון יפה על השכנים מגן שמואל, בעוד אלה של אופק חמו מפסידים בבנימינה וקטסל ב' של רן מפסידים לבית יצחק.
נוצר בתאריך: 17/05/2014 | פתח כתבה
מכבי חדרה מנצחת את מכבי תל אביב
טוב, לא מדובר בקבוצה של דיוויד בלאט, אבל גם לנצח את דורון ג'מצי וחבריו זה לא דבר של מה בכך.
בינתיים נהנה מהנצחון של ותיקי מכבי חדרה על ותיקי מכבי תל אביב, אבל יום אחד אולי גם בליגת העל....

מועדון הכדורסל חזר 20 שנה אחורה לימיו הגדולים, כאשר אולם תיכון חדרה התמלא מפה לפה, בזמן ששחקני חדרה ששיחקו בזמנו בליגת העל ארחו למשחק ראווה את הכוכבים הוותיקים של מכבי תל אביב. מטרתו החשובה של ערב זה, היה לגייס סכום כסף, שיעזור ברכישת חדר אינטראקטיבי לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים בחדרה, וכל ההכנסות ממכירת הכרטיסים נתרמו למטרה זו.

ומה היה לנו השבוע במשחקי הקבוצות:

נוער לאומית של המאמן אבירם היו קרובים להשיג נצחון ביתי ראשון על האורחים מהרצליה, אך החטאה של שחקן חדרתי בשניות הסיום, השאיר את שחקני חדרה מאוכזבים, אך מעודדים מהרמה הגבוהה שהציגו.

נערים לאומית של חיים ורן משיגים נצחון נוסף על השכנים מעמק חפר לאחר משחק שלא התעלה לרמה גבוהה, אך היה צמוד ותחרותי מאוד מצד שתי הקבוצות.

נערים ארצית של צורי מפסידים בכפר יונה, הפסד שהוריד סופית את הקבוצה לליגה המחוזית, אך החדרתים יכולים להיות גאים על היכולת שהציגו בחלק השני של העונה

נערים ארצית של טל ולירון כבר לא יצליחו להשיג את המקום השני העונה, לאחר הפסד חוץ לעמק חפר, אך המקום השלישי בליגה של כתות י', הוא הישג יפה לחדרתים הצעירים (כתות ט')

ילדים לאומית של לירון מסיימים עונה בנצחון מצויין על האורחים מזכרון יעקב, דבר שמראה על הכשרון בקבוצה, למרות המיקום של הקבוצה בטבלה.

בתמונה: ילדים לאומית של לירון חוגגים את סיום העונה
נוצר בתאריך: 05/05/2014 | פתח כתבה
חוזרים לסיום העונה
פגרת פסח כבר מאחורינו וקבוצות המועדון ממשיכות בחלקן במאבקי הפלייאוף וחלקן כבר מתכוננות לעונה הבאה לאחר שסיימו את משחקי הליגה שלהם


בוגרים ארצית סיימו את העונה במקום השלישי המכובד עם מספר נקודות זהה למקום השני. הקבוצה הציגה יכולת גבוהה ברוב המשחקים, וזאת למרות שלקבוצה היה סגל מצומצם ותקציב מהנמוכים בליגה.

גם קבוצת הבוגרים השנייה של "ותיקי חדרה", סיימה את העונה במקום השני ותנסה גם בעונה הבאה להתמודד בצמרת ולנסות לעלות מקום אחד נוסף במעלה הטבלה, כאשר הקבוצה תמשיך להיות מורכבת משחקנים יוצאי מכבי חדרה לדורותיהם.

נוער לאומית ממשיכים להאבק בפלייאוף התחתון בנסיון לשרוד בליגה. הקבוצה הפסידה השבוע ללב השרון ובעצם כבר עסוקה בבניית הקבוצה ובניית נסיון לשחקניה הצעירים לקראת העונה הבאה.

נוער ארצית מפסידה בביתה לאורחים מעמק חפר ובעצם הקבוצה כבר עסוקה בבנייה לעונה הבאה.

נערים לאומית י' מתבססת במרכז הטבלה לאחר נצחון ביתי על הוד השרון. הקבוצה משחקת את משחקי הפלייאוף ללא אחד מהשחקנים הבולטים בקבוצה שהחליט להתמקד בבחינות הבגרות שעומדות בפתח.

לנערים א' ארצית (כתות ט') של המאמנים טל ולירון, נותרו שלושה משחקים לסיום העונה כאשר הקבוצה ממוקמת במקום השלישי, כאשר שני המקומות הראשונים עולים לליגה הלאומית. הקבוצה נחלה הפסד כואב למכבי רעננה שפגע בסיכויי הקבוצה לסיים בשני המקומות הראשונים.

נערים א' ארצית (כתות י') של המאמן צורי בוטביקה, השיגו מספר נצחונות יפים בסיבוב השני, כולל בדרבי על הקבוצה של טל, אך הקבוצה צריכה לנצח את כל שלושת המשחקים שנותרו על מנת להישאר בליגה.

נערים ט' לאומית של צורי מסיימים את העונה במקום הששי המכובד. הקבוצה הצליחה לקדם מספר שחקנים שיעברו לשחק בעונה הבאה בנערים לאומית.

נערים ט' מחוזית של יונתן זאוברמן מנצחים במשחקם האחרון לעונה את השכנים מגן שמואל ויוצאים עם הפנים קדימה לעונה הבאה.

ילדים ח' מחוזית של יונתן מסיימת אף היא את העונה, כאשר הקבוצה מתמקמת במקום השלישי והמכובד בליגה קשה, כאשר מספר שחקנים מהקבוצה יתקדמו בעונה הבאה לקבוצות הבכירות יותר לגילם.

ילדים ח' לאומית של לירון סיימו השבוע את העונה. הקבוצה לא הצליחה לעמוד במטרות שהועמדו לפניה, והשחקנים יקוו לעשות עונה טובה יותר בשנה הבאה.

ילדים ז' של אבירם ורן סיימו את העונה במרכז הטבלה. הקבוצות בעונה הבאה יתאחדו וינסו לעלות כקבוצה אחת חזקה לילדים לאומית.

קטסל ו' של אופק מסיימים את העונה בנצחון בדרבי על שחקניו של לירון לאחר משחק צמוד ומותח.

לא רק כדורסל הילדים לומדים במועדון. לקראת חג הפסח יצאו כתות ז' של המועדון בעזרה בהכנת חבילות לנזקקים. זוהי כבר מסורת במועדון
נוצר בתאריך: 27/04/2014 | פתח כתבה
עבור לעמוד: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
עדכונים
המועדון...עכשיו גם בפייסבוק!!

בית הספר לכדורסל
ימים ושעות אימון בלינק של המוקדים
טפסים
לינקים חשובים
ימי הולדת
  • סתיו כץ (10/09/1989)
  • ארד בר (14/09/1999)
  • טל נימצן (14/09/1975)
  • בן אסף (15/09/2000)
  • חן גבאי (17/09/2003)
  • עמית רייז (26/09/1997)
-----------------------------------------------------
סקר
69%
13%
7%
11%